Elbląg: Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie. Wstęp na mecze jest bezpłatny

2024-02-28 11:08:34(ost. akt: 2024-02-28 11:13:11)

Autor zdjęcia: UKS Wikingowie

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników hokeja na lodzie oraz entuzjastów sportów zimowych na emocjonujący Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie, który odbędzie się w dniach 2-3 marca na Lodowisku Helena w Elblągu, dzięki gościnności MOSiR Elblag.
W turnieju wezmą udział drużyny: UKS WIkingowie Elbląg, HUKS Niedźwiaki Gdyni, Skate Academy, UKH Unia Oświęcim oraz drużyna Les Lions De Compiègne z partnerskiego miasta Compiègne, co gwarantuje wysoki poziom sportowej rywalizacji i niezapomniane wrażenia.


Harmonogram Turnieju:


Sobota: mecze rozgrywane od 8:34 do 16:30. Uroczysta inauguracja z prezentacją drużyn zaplanowana jest na godzinę 11:00.

Niedziela: kontynuacja zmagań od 8:30 do 16:05, po czym nastąpi uroczyste zakończenie turnieju.

Turniej będzie rozgrywany według formuły „każdy z każdym, mecz plus rewanż”, co zapewni kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych momentów.

Wstęp na mecze jest bezpłatny!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Elbląga oraz gości z innych miast do wspólnego kibicowania i doświadczania radości płynącej z obserwowania sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Pragniemy również przypomnieć, że w sobotę i niedzielę, tuż po zakończeniu turnieju, od godziny 16:50, odbędą się publiczne ślizgawki, dając okazję do aktywnego spędzenia czasu na lodowisku.

Do zobaczenia!

Dorota Jaskulska, prezes UKS Wikingowie

Obrazek w tresci