Policja poszukuje 43-letniego Rafała Zyska podejrzewanego o zabójstwo żony

2024-04-15 11:05:31(ost. akt: 2024-04-15 11:33:04)

Autor zdjęcia: KPP w Pruszczu Gdańskim

Policja poszukuje 43-letniego Rafała Zyska, w związku ze sprawą zabójstwa jego żony w Jagatowie w gminie Pruszcz Gdański. W niedzielę po południu została zamordowana żona poszukiwanego. Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny.
Sierżant sztabowy Piotr Pawłowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku poinformował w poniedziałek, że policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą zabójstwa w miejscowości Jagatowo w Gminie Pruszcz Gdański.

— 43-letni Rafał Zysk może przebywać na terenie powiatu gdańskiego. Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdański pod nr 47 7424 222 lub pod numerem alarmowym 112 — dodał Pawłowski.

Do zabójstwa żony poszukiwanego doszło w niedzielę w Jagatowie k. Pruszcza Gd. W niedzielę po południu i wieczorem policja prowadziła poszukiwania w lasach w okolicach miejsca zbrodni. Na drogach prowadzono kontrole pojazdów.

W związku z poszukiwaniami mężczyzny powstała skrzynka mailowa: poszukiwania.pruszcz@gd.policja.gov.pl, za pomocą której każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Rafała Zyska, proszony jest o kontakt.
PAP