Przed nami XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

2024-04-15 12:33:32(ost. akt: 2024-04-15 12:34:45)
XII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 20-21 kwietnia

XII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 20-21 kwietnia

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Czas na kolejną edycję jednej z największych imprez tego typu w okolicy. Koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu te daty — Stare Pole zaprasza na XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze już 20 i 21 kwietnia w godzinach od 10 do 17, a was nie może tam zabraknąć.
Kto jeszcze nie słyszał o targach w Starym Polu? Impreza o długiej tradycji z roku na rok przyciąga do niewielkiej miejscowości oddalonej o około 20 kilometrów od Elbląga kolejnych zainteresowanych — i to nie tylko ogrodnictwem.

Tegoroczne XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 20-21 kwietnia.


Podczas imprezy — jak co roku — będzie można przechadzać się między licznymi stoiskami, na których znajdziemy między innymi:
• drzewa, krzewy owocowe i rośliny ozdobne, nasiona, cebule, rośliny rabatowe
• nawozy, środki ochrony roślin
• wyposażenie ogrodów, narzędzia i sprzęt ogrodniczy
• systemy grzewcze, materiały budowlane
• rzemiosło, produkty tradycyjne, regionalne i pszczelarskie.


Podczas XIII Wiosennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu będzie można zasięgnąć wiedzy u ekspertów z zakresu motoryzacji, ochrony środowiska, rolnictwa i odnawialnych źródeł energii. Odbędzie się też prezentacja instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa.


Ponadto atrakcję wydarzenia stanowić będzie wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach XIII Wiosennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu, którzy będą świetnie bawić się na terenie wesołego miasteczka. Nie zabraknie też przeróżnych pyszności, więc ze Starego Pola nikt nie wyjedzie głodny.
Obrazek w tresci