Stare Pole: XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze już w ten weekend

2024-04-19 15:54:44(ost. akt: 2024-04-20 16:19:40)
XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 20-21 kwietnia

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 20-21 kwietnia

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Aż 340 wystawców z Polski i z zagranicy. To będzie prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników ogrodnictwa! Stare Pole po raz kolejny zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze.
Czas na kolejną edycję jednej z największych imprez tego typu w okolicy. Stare Pole zaprasza na XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze już 20 i 21 kwietnia w godzinach od 10 do 17.


— Goście wśród produktów oferowanych przez wystawców będą mogli znaleźć nie tylko drzewka owocowe i ozdobne, kwiaty, trawy, sadzonki i cebulki, ale również meble ogrodowe, ozdoby i regionalne przysmaki, a wśród nich między innymi przetwory, sery, ciasta, miody, przyprawy, wędliny i pieczywo. Nie zabraknie też innych ciekawostek — rękodzieła, płyt, ubrań czy naczyń — w ten weekend w Starym Polu można będzie znaleźć dosłownie wszystko, czego zapragnie i dusza, i ciało — przekazuje komisarz targów Adam Kopeć z Pomorskiego Oddziału Doradztwa Rolniczego.

I dodaje: — Targi będą też okazją do tego, by zapoznać się z ofertą firm z zakresu odnawialnych źródeł energii, budownictwa czy najnowocześniejszych systemów grzewczych oraz posłuchać o działalności instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa.
Fot. materiały organizatora

Tegoroczne XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu odbędą się już w dniach 20-21 kwietnia.


Podczas imprezy — jak co roku — będzie można przechadzać się między licznymi stoiskami, na których znajdziemy między innymi:
• drzewa, krzewy owocowe i rośliny ozdobne, nasiona, cebule, rośliny rabatowe
• nawozy, środki ochrony roślin
• wyposażenie ogrodów, narzędzia i sprzęt ogrodniczy
• systemy grzewcze, materiały budowlane
• rzemiosło, produkty tradycyjne, regionalne i pszczelarskie.

Podczas XIII Wiosennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu będzie można zasięgnąć wiedzy u ekspertów z zakresu motoryzacji, ochrony środowiska, rolnictwa i odnawialnych źródeł energii. Odbędzie się też prezentacja instytucji i organizacji działających na rzecz rolnictwa.
Fot. materiały organizatora

Ponadto atrakcję wydarzenia stanowić będzie wystawa gołębi, drobiu ozdobnego i królików. Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach XIII Wiosennych Targów Ogrodniczych w Starym Polu, którzy będą świetnie bawić się na terenie wesołego miasteczka. Nie zabraknie też przeróżnych pyszności, więc ze Starego Pola nikt nie wyjedzie głodny.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli szansy wziąć udziału w targach odbywających się w Starym Polu, by koniecznie wybrali się tam na wycieczkę w nadchodzący weekend — naprawdę warto!
Fot. materiały organizatora

Fot. materiały organizatora

Obrazek w tresci