Konie, emocje i pasja w Pasłęku. Przed nami XIV edycja Memoriału Henryka Hucza

2024-05-06 12:38:30(ost. akt: 2024-05-06 12:39:29)
To będzie wydarzenie jeździeckie pełne emocji i pasji! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku oraz Młodzieżowy Klub Jeździecki Nenia zapraszają miłośników jeździectwa i relaksu na świeżym powietrzu na czternastą edycję Memoriału Henryka Hucza.
XIV Memoriał Henryka Hucza – ta ciekawa impreza jeździecka odbędzie się 11 maja 2024 roku w malowniczym Parku Ekologicznym w Pasłęku.

Memoriał ów jest okazją do przeżycia niezapomnianych chwil w gronie pasjonatów koni i sportów wierzchowych. W zawodach udział wezmą zarówno młodzi jeźdźcy, jak i doświadczeni seniorzy rywalizujący o atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe.

— Jednym z głównych punktów programu będzie dodatkowy konkurs towarzyski „trzech przeszkód — potęgi”, który dostarczy wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i widzom. Czekają nas widowiskowe skoki i ekscytująca walka o zwycięstwo! — zachęcają organizatorzy.

Podczas imprezy nie zabraknie również stoiska gastronomicznego, gdzie będzie można skosztować pysznych przekąsek i napojów, oraz stoiska ze sprzętem jeździeckim, oferującego szeroki wybór akcesoriów dla wszystkich miłośników koni.

Opr. raz