Już 11 tysięcy osób ukończyło studia w ANS w Elblągu

2024-05-15 06:40:00(ost. akt: 2024-05-15 06:44:30)

Autor zdjęcia: ANS Elbląg

We wtorek 14 maja rektor Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni uroczyście wręczył dyplom oraz pogratulował 11-tysięcznemu absolwentowi uczelni. Dyplom o numerze 11 000 otrzymał mgr Wojciech Krajnik, który studiował na kierunku menadżersko-prawnym w Instytucie Ekonomicznym. Promotorem jego pracy magisterskiej był prof. dr hab. inż. Roman Kisiel.
— Czas studiów wspominam bardzo dobrze. Studia te przygotowują do pracy zawodowej i myślę, że warto takie studia ukończyć, ponieważ dają bardzo szeroką wiedzę — mówi mgr Wojciech Krajnik, absolwent ANS w Elblągu.
Fot. ANS Elbląg


Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu (wcześniej PWSZ w Elblągu) kształci studentów od 1998 roku, a pierwszy dyplom został wydany w 2001 roku i otrzymała go absolwentka kierunku Język niemiecki z Instytutu Pedagogiczno-Językowego.

Uczelnia jako jedna z pierwszych w kraju zauważyła ogromną potrzebę kształcenia praktycznego, które jest motywem przewodnim na wszystkich kierunkach studiów oferowanych przez ANS w Elblągu. Akademia pilnie śledzi losy swoich absolwentów, a ich kariery są najlepszym wyznacznikiem jakości studiów, które ukończyli.

Dariusz Trzciński, Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu