Elbląg: Pijana dziewczynka na placu zabaw. Wypiła pół litra wódki

2024-05-18 06:38:29(ost. akt: 2024-05-18 06:52:23)
Pogotowie zabrało dziewczynkę do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

Pogotowie zabrało dziewczynkę do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

Autor zdjęcia: Straż Miejska w Elblągu

Strażnicy Miejscy z Elbląga interweniowali w Parku Dolinka. Świadek zdarzenia poinformował, że leży tam nieprzytomna dziewczynka, która została przeniesiona przez swoich towarzyszy za teren placu zabaw.
W piątek 17 maja około godz. 18.00 dyżurny Straży Miejskiej w Elblągu odebrał telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który powiedział, że widział, jak grupa młodzieży spożywała alkohol w Parku Dolinka. Mężczyzna poinformował, że dziewczynka znajdująca się w tej grupie straciła przytomność i została przeniesiona przez swoich towarzyszy za teren placu zabaw. Twierdził też, że dziewczynka została położona na trawniku i czymś nakryta.
Fot. Straż Miejska w Elblągu

Fot. Straż Miejska w Elblągu

Fot. Straż Miejska w Elblągu

Strażnicy miejscy po przyjeździe do Parku Dolinka znaleźli dziewczynkę w części rekreacyjnej za placem zabaw. Leżała na ziemi w pozycji bocznej bezpiecznej i była nieprzytomna z powodu upojenia alkoholowego. Oddychała, jednak nie było z nią żadnego kontaktu. Na miejsce zdarzenia wezwano zespół ratownictwa medycznego. Pogotowie zabrało dziewczynkę do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.