W najbliższą niedzielę odbędzie się Rodzinna Mini Olimpiada w Bażantarni

2024-07-08 15:21:30(ost. akt: 2024-07-09 07:53:42)

Autor zdjęcia: MOSiR w Elblągu

Wakacje z MOSiR-em rozkręciły się na dobre. Każdy tydzień, to inna, bezpłatna impreza sportowo-rekreacyjna. W najbliższą niedzielę (14 lipca) zapraszamy na Mini Olimpiadę. Startujemy o godz. 10:00 na polanie z wiatami w Bażantarni. Na wydarzenie obowiązują zapisy.
Wspólna zabawa dziećmi z rodzicami, to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Polana z wiatami zamieni się w tym dniu w miejsce pełne sportowych i zręcznościowych konkurencji, za ukończenie których czekać będą nagrody. Mini Olimpiada będzie zbiorem ciekawych przeszkód i wyzwań dla dziecka, wraz z rodzicem bądź opiekunem. Klimat pozytywnej rywalizacji udzieli się z pewnością wszystkim uczestnikom.

Aby wziąć udział w imprezie należy zarejestrować się poprzez formularz Google. Wszystkie dzieci, które pokonają nasze stacje podczas Mini Olimpiady, otrzymają pamiątkowy medal. Uwaga, limit miejsc ograniczony do 100 uczestników. Szczegóły w regulaminie

Mini Olimpiada rozpocznie się w niedzielę, 14 lipca, a otwarcie biura zawodów nastąpi o godzinie 9:30 na polanie z wiatami w Bażantarni. Udział w imprezie jest bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się z planem wydarzenia.

Program pozostałych wydarzeń w ramach Wakacji z MOSiR-em dostępny jest na www.mosir.elblag.eu


MOSiR w Elblągu