Poniedziałek, 16 maja 2022. Imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

Nasi Czytelnicy przewidzieli. Niemcy mistrzem świata

2014-07-13 23:46:56 (ost. akt: 2014-07-14 09:50:16)

70 procent osób, które zagłosowały w naszej sondzie na www.dziennikelblaski.pl, słusznie przewidziało, że finał piłkarskich mistrzostw świata wygrają Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi pokonali Argentynę 1:0 po bramce zdobytej w dogrywce przez Mario Goetzego.

Wielki finał mistrzostw świata w Brazylii można było śledzić m.in. w Tawernie Tortuga na Bulwarze Zygmunta Augusta. Wcześniej w niedzielę odbył się tutaj piknik z okazji zakończenia wielkiego turnieju.

My w niedzielę rano zapytaliśmy naszych Czytelników, kto ich zdaniem wygra wielki finał. Większość, bo 70.51 proc. głosujących, odpowiedziała, że Niemcy. Pozostali głosowali za Argentyną.


Wcześniej o wynik niedzielnego spotkania zapytaliśmy także elblążan na Starym Mieście.

Kazimierz Kamiński
Będę kibicował Niemcom i myślę, że wygrają. Podczas mistrzostw świata w piłkę nożną oglądałem też inne mecze, ale nie wszystkie. Kibicowałem zawsze piłkarzom z Europy. Nie wyobrażałem sobie na tych mistrzostwach polskiej drużyny, byłaby zbyt słaba.

Daniel Mazur
Pewnie będę oglądał finał mistrzostw świata. Będę kibicował Niemcom, bo to nasi sąsiedzi. Uważam, że wygrają. Jak poradziliby sobie Polacy na tych MŚ, gdyby się zakwalifikowali? Nie wyobrażam ich sobie w Brazylii, są zbyt słabi.

Adam Komosiński
Obejrzę ten mecz i będę kibicował Niemcom, bo to kraj z Europy i dobrze grają. Podczas mistrzostw świata oglądałem prawie wszystkie mecze, trzymałem kciuki za Holandię. Polacy, gdyby pojechali na MŚ, to nawet z grupy by nie wyszli.

Łukarz Ślusarz
Wcześniej kibicowałem Holandii. Mój faworyt odpadł, więc teraz kibicuję Niemcom. Myślę, że wygrają 3:1. Podczas mistrzostw świata oglądałem mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe. Myślałem, że Holendrzy coś ugrają, ale mieli pecha. Co do naszej reprezentacji, to trudno sobie ją wyobrazić na mistrzostwach świata w Brazylii. Może za cztery lata Polska będzie mistrzem świata.

Kacper Król
Obejrzę finał i będę kibicował Niemcom, bo mają dobre predyspozycje, żeby wygrać. Obejrzałem większość meczów mundialu. Kibicowałem zazwyczaj Niemcom lub Francji.


Michał Kotulski
Będę kibicował Niemcom, bo uważam, że ta drużyna zdobędzie puchar. Podczas mistrzostw świata różnie kibicowałem: Belgom, Holendrom... preferowałem drużyny europejskie. Chciałem, żeby Holandia wygrała, ale się nie udało. A polscy piłkarze? Myślę, że długo nie będę mógł sobie ich wyobrazić na mistrzostwach świata. Nasza reprezentacja gra na poziomie II ligi.
kr
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB