Szlachetna Paczka szuka wolontariuszySzlachetna Paczka w Pasłęku szuka wolontariuszy

Szlachetna Paczka w Pasłęku szuka wolontariuszy

Autor zdjęcia: nadesłane

Szlachetna Paczka rozpoczęła rekrutację wolontariuszy. W ubiegłym roku niesiona przez nią pomoc dotarła do 17 684 rodzin z całego kraju: osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych.
W poprzedniej edycji Szlachetna Paczka zjednoczyła ponad pół miliona osób – potrzebujących, wolontariuszy i dobroczyńców, finansujących organizację projektu. 
W tym roku, po raz pierwszy na mapie Szlachetnej Paczki znalazł się również Pasłęk. Kto - z tego właśnie terenu - chce zostać jej wolontariuszem powinien wejść na stronę: www.superw.pl. znaleźć na mapie Pasłęk, wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na zaproszenie do udziału w rekrutacji. 
Wszelkie informacje na temat projektu można znaleźć na stronie: www.szlachetnapaczka.pl.
gog

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pasłęczanka. #1480814 | 159.205.*.* 9 wrz 2014 14:01

    Nieprawda...! Szlachetna paczka była już w Pasłęku.Z tego co wiem to dwie rodziny /Robity i Pasłęk/ otrzymały pomoc.jedna dość dobrą,pożyteczną,przydatną paczkę otrzymała.Druga nie za bardzo ,dużo używanej,nieprzydatnej odzieży/Różnie to bywa z tymi darczyńcami.Wolontariuszka też była z Pasłeka.

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)