Nasz konkurs. Wygraj książkę

Autor zdjęcia: materiały prasowe wydawcy


W tygodniu poleciliśmy naszym Czytelnikom książki: "Czy jesteś psychopatą?" Jon Ronson, "Dziennik" Anais Nin oraz "Szept wiatru" Elizabeth Haran. Teraz jest szansa wygrać jedną z nich. Czekamy na sms-y!


Jeśli chcesz otrzymać "Czy jesteś psychopatą?" wyślij sms pod numer 71160. W jego treści przekonaj nas, że warto czytać (treść sms-a: DE.KSIAZKA1.odpowiedź). Książkę otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi. Podobnie zadanie czeka osoby, które chcą wygrać "Dziennik". Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać sms pod numer 71160. W treści sms-a napisz hasło promujące czytelnictwo (treść sms-a: DE.KSIAZKA2.odpowiedź).Na Czytelników czeka również książka "Szept wiatru". Chętni powinni wysłać sms na numer 71160 (koszt to 1,23 zł z VAT). W treści sms-a napisz co zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę (treść sms-a: DE.KSIAZKA3.odpowiedź). 

Na sms-y czekamy do niedzieli (21.09) do godz. 10. Kosz jednego sms to 1,23 zł z VAT.

Książki otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi. Ze zwycięzcami konkursów skontaktujemy się telefonicznie w sprawie odbioru nagród. Regulamin konkursów znajduje się na www.dziennikelblaski.pl.

najŹródło: Dziennik Elbląski