Poznali się w pubie, wypili kilka piw. W parku pobił go i okradł

2014-09-24 13:20:48(ost. akt: 2014-09-24 13:29:08)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Był poszukiwany dwoma listami gończymi. 38-letni Piotr S. we wtorek rano został zatrzymany przez elbląskich policjantów. Jest podejrzany o rozbój, do którego doszło 13 lipca w parku Planty.
— Piotr S. poznał swoją ofiarę w jednym z pubów na Starym Mieście. Tam wypili razem kilka piw. Kiedy wracali przez park Planty Piotr S. uderzył swojego nowego znajomego, przewrócił go, usiadł na niego i zabrał mu telefon komórkowy oraz portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami — informuje asp. Katarzyna Trochimczuk z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Podejrzanego ustalili policjanci kryminalni. We wtorek nad ranem zatrzymali go na ul. Kosynierów Gdyńskich w mieszkaniu. Policjanci ustalili także, że Piotr S. wynajmuje mieszkanie na ul. Żyrardowskiej. Przeszukali to mieszkanie i znaleźli w nim charakterystyczną sportową bluzę, w której 38-latek dokonał rozboju. Piotr S. trafił od razu do policyjnego aresztu.
Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu dwoma listami gończymi. Ma do odbycia karę 2 lat i 4 miesięcy więzienia. Za rozbój może posiedzieć za kratkami nawet 12 lat.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. asssss #1493155 | 87.205.*.* 25 wrz 2014 09:05

    a ja coś czuję że w parku mieli się ze sobą zabawić

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz