The Lollipops zagrają w Pubie Sąsiedzi. Już w piątek

2014-11-10 08:11:00(ost. akt: 2014-11-09 21:13:33)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Koncerty olsztyńskiej grupy to wybuchowa mieszanka rock’n’rollowej werwy, filmowego klimatu i psychodelicznych odskoków. Wszystko to podane w gęstej atmosferze gitarowego zgiełku, pulsującego basu i mocnych bębnów, okraszonych śpiewem charyzmatycznej wokalistki Kasi Staszko. Z nieskrywaną radością zapowiadamy koncert zespołu The Lollipops w Elblągu, 14 listopada 2014 r., w Klubie Sąsiedzi, przy ulicy 1 Maja 48.
Jest to mocna pozycja dla wszystkich fanów takich artystów jak PJ Harvey, Nick Cave czy Queens Of The Stone Age.

Zespół debiutował w 2011 r. albumem „Hold!”, z którego pochodzi szerzej znany singiel pt. „Good Girl”. Album wyraźnie odwoływał się do gitarowego grania w stylu lat ‘50 i ’60 i zdobył ogromne uznanie wśród krytyków i słuchaczy.

W 2014 r. pojawił się drugi album pt. „Miniatures”, na którym zespół pokazał się z bardziej emocjonalnej strony. Jest na nim mniej przebojowych piosenek, ale poprzez umiejętne wyważenie hałasu i spokoju jednocześnie on głębiej wciąga słuchacza.

W wersji koncertowej te utwory zyskują jeszcze więcej, kiedy widzimy piątkę muzyków na scenie, w obłokach dymu, porozumiewających się niemalże bez słowa i czerpiąc wyraźną frajdę z grania przed publicznością.

Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00. Bilety w cenie 15 zł.

Źródło: Dziennik Elbląski