Osiemnastka grała razem z WOŚP

2015-01-12 09:34:23(ost. akt: 2015-01-12 10:13:42)

Autor zdjęcia: nadesłane/SP 18 w Elblągu

Jak co roku elbląska Osiemnastka, wraz z uczniami i rodzicami, aktywnie włączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało nam się zebrać 6601,78 zł.
Wielkie granie rozpoczęliśmy w niedzielę, o godz. 11. Na szkolnych korytarzach na wszystkich grających WOŚP, czekały różne stoiska: "Piernikowe granie", "Kiermasz rozmaitości i rękodzieła" "Salon piękności" "Szachowa kraina" "Owocowo-warzywne szaleństwo" "Fizyka dla smyka" "Salon piękności" "Sportowe sprawności". Do sztabikowej kawiarenki zapraszał, już od progu, zapach kawy i zapach pieczonych na bieżąco gofrów.

W sali gimnastycznej, na scenie głównej występowały osiemnastkowe dzieci. Śpiewały, tańczyły, recytowały... Wspaniałe wstępy przeplatane były licytacją, ufundowanych przez naszych rodziców i przyjaciół szkoły, gadżetów, zaproszeń... Oczywiście przez cały czas grania WOŚP kwestowali uczniowie naszej szkoły.

Udało nam się zebrać 6 601,78 zł.

Dziękujemy!
Dziękujemy naszym sponsorom, rodzicom, uczniom. Dziękujemy wszystkim, którzy upiekli ciasta, pierniki i przyszli je zjeść, przynieśli owoce i warzywa i pili z nami pyszne, świeże soki; dziękujemy wszystkim, którzy dostarczyli wszelkie fany, rękodzieła; Dziękujemy wszystkim za piękne występy - artystom i paniom, które je wraz z dziećmi przygotowały. Dziękujemy naszym szachistom, sportowcom i gościom "Fizyka dla smyka". Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali i byli razem z nami.
Dziękujemy
Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.