Poniedziałek, 14 czerwca 2021. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Unihokejowe sukcesy uczniów z Godkowa

2015-04-23 22:16:56 (ost. akt: 2015-04-23 22:25:49)

Autor zdjęcia: SP w Godkowie

Szkoła Podstawowa z Godkowa stanęła na podium w finale Województwa Warmińsko-Mazurskiego Unihokeja Igrzysk Młodzieży Szkolnych, który rozgrywany był w miniony wtorek w elbląskich halach sportowych.


Drużyna chłopców po wygranych w fazie grupowej trafiła w półfinale na faworytów rozgrywek z Żabiego Rogu. Mecz zakończył się remisem 2:2 po bardzo zaciętym pojedynku. Niestety rówieśnicy z Żabiego Rogu okazali się bardziej doświadczeni i pewnie wykonywali rzuty karne w których wygrali. W kolejnym meczu, który decydował o brązowych medalach SP Godkowo wygrało pewnie z SP Gronowo Elbląskie 2:0 i zakończyło turniej na bardzo wysokim III miejscu w województwie. Równorzędnie rozgrywana była kategoria dziewcząt, w której uczestniczyła drużyna dziewcząt SP Godkowo. Po awansie z rozgrywek grupowych w półfinale SP Godkowo trafiły na aktualne mistrzynie Polski Szkół Podstawowych i uległy rówieśniczkom z Orzysza w stosunku 1:3. Drużyna dziewcząt z Godkowa turniej zakończyła na wysokim IV miejscu po porażce 0:2 z SP 9 Braniewo.

Skład chłopców: Dziki Jakub, Jechna Tomasz, Gołębiowski Karol, Dyl Szymon, Strzykała Karol, Dudkowski Dawid, Gołębiowski Eryk, Dąbrowski Paweł, Wąsowski Jakub.
Skład dziewcząt: Bereżańska Klaudia, Kucej Weronika, Pryt Anita, Przybysz Julia, Bogdanowicz Weronika, Kozakiewicz Paulina, Basarab Wiktoria, Kalińska Sandra, Buszowecka Katarzyna, Piotrowska Patrycja, Łuciw Magdalena.
Opiekun Michał Dutkiewicz.

wyniki:

chłopcy
SP Godkowo - SP Mroczno 3:0
SP Godkowo - SP Orzysz 3:2
SP Godkowo - SP Braniewo 0:1

1/2 finału
SP Godkowo - SP Żabi Róg 2:2, karne 0:2

mecz o III miejsce
SP Godkowo - SP Gronowo Elbląskie 2:0


dziewczęta:

SP Godkowo - SP Żabi Róg 0:3
SP Godkowo - SP Płoskinia 0:0
SP Godkowo - SP 19 Elbląg 1:0
SP Godkowo - SP Skarlin 1:0

1/2 finału
SP Godkowo - SP Orzysz 1:3

mecz o III miejsce:
SP Godkowo - SP 6 Braniewo 0:2

Michał Dutkiewicz, SP Godkowo

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB