Sinister 2 na zaduszki filmowe w Światowidzie

2015-10-22 15:07:37(ost. akt: 2015-10-22 13:50:07)

Autor zdjęcia: arch. CSE Światowid

Wszyscy fani horrorów proszeni są o stawienie się 31 października o 20:30 w Kinie Światowid. Czy odważycie się sprawdzić swoją wiedzę na temat waszego ulubionego gatunku filmowego i obejrzeć jeden z najstraszniejszych w tym sezonie horrorów - "Sinister 2"?
Masz wiedzę o horrorach w jednym paluszku? W takim razie Kino Światowid zaprasza do nietypowego rozpoczęcia wieczoru duchów i zjaw! 31 października w Światowidzie odbędzie się straszny konkurs "Co wiesz o horrorach?". Przyjdź, sprawdź się i wygraj. Dla łebskich uczestników przewidziane są nagrody. A gdy po rozgrywce, mózgi przestaną parować, będzie można obejrzeć film z gatunku, który lubicie najbardziej - "Sinister 2".

„Sinister” ScorraDerricksona okazał się jednym z największych przebojów 2012 roku, sukcesem, którego nikt się w zasadzie nie spodziewał. Film zebrał setki entuzjastycznych recenzji od krytyków oraz selekcjonerów festiwali filmowych, ale co najważniejsze – podobał się publiczności. "Sinister 2" to kontynuacja. Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem ukrywa się tam przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom.

Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.

Kino Światowid zaprasza w sobotę, 31 października o godz. 20:30. Bilet wstępu: 10zł.

Źródło: Dziennik Elbląski