Policjanci uratowali mężczyznę z pożaru trawy... Paliła się na nim już odzież

2016-02-10 11:01:42(ost. akt: 2016-02-10 11:05:01)
Patrol policjantów dzielnicowych z Tolkmicka zauważył pożar traw, do którego doszło w Kadynach. Jak się okazało w tym samym miejscu leżał także pijany mężczyzna. Paliła się już na nim odzież. Funkcjonariusze najpierw ugasili leżącego mężczyznę, a następnie wynieśli go z palącego się pola i wezwali karetkę. Na miejsce przyjechali też strażacy z OSP Tolkmicko.
We wtorek około godz. 20.10 policyjny patrol dzielnicowych zauważył zadymienie i blask ognia w okolicach pola namiotowego w Kadynach. Gdy podjechali bliżej okazało się, że w zadymionej części ktoś się rusza.
- Pobiegli do tego miejsca, a następnie zobaczyli leżącego i nieporadnie ruszającego się mężczyznę, na którym paliła się odzież. Policjanci ugasili go i wynieśli poza rejon pożaru - relacjonuje podkom. Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Wezwano pogotowie oraz straż pożarną. Mężczyzna miał poparzoną nogę, kontakt z nim był utrudniony. Ratownicy, aby go opatrzyć musieli rozciąć część spodni, jakie miał na sobie 41-latek. Chwilę później mężczyzna jechał już karetką do Elbląga na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Badanie alkotestem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Palące się trawy ugasili wezwani strażacy z OSP Tolkmicko.

41-latek miał szczęście, że pożar został szybko zauważony przez policjantów. Funkcjonariusze zauważyli także, że obok 41-latka leżały papierosy, a w ręku trzymał on zapalniczkę. Niewykluczone, że to właśnie jego działanie mogło być przyczyną pożaru. Przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. miszkaniecpolski #1932352 | 83.10.*.* 15 lut 2016 16:35

    !!!!!PEWNIE DUZO OSOB NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY Z TEGO IŻ MIASTO TOLKMICKO OD NIEDAWNA ZYSKAŁO NOWEGO MIESZKAŃCA ,KTÓRY TO ZAPEWNE UKLASIFIKOWAŁ SIE W CZOŁÓWCE NAJZAMOŻNIJESCYCH MIESZKAŃCÓW TEGO REGIONU!!!!!A PRZYNAJMNIEJ NA LISCIE BARDZIEJ ZAMOŻNYCH !!!!NIE BYŁO W TYM NIC DZIWNEGO GDYBY NIE TO ZE JEST BARDZO KONTROWERSYJAN POSTAC - RZEKOMY "UZDROWICIEL " ZARABIAJĄCY NA KRĘCENIU WAHADŁEM KTORY TO PROWADZI BARDZO SZEROKA REKLAME W INTERNECIE OBIECUJAC LUDZIOM " CUDA I ZYCIE W BOGACTWIE" CZY JEST TO MOŻLWIE ZE NIKT NIC NIE WIE !!!!!!MOŻE KTOŚ POWINNIEN TO SPRAWDZIĆ !!!!1

    odpowiedz na ten komentarz

  2. zomowiec #1928857 | 94.254.*.* 10 lut 2016 11:25

    A pałów mu w ten zapijaczony łeb nie nakładli? Mogł pijus do tragedii doprowadzić....

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz