KOD tym razem satyrycznie

2016-04-21 10:52:10(ost. akt: 2016-04-21 11:09:42)
Przedstawiciele KOD będą zbierali podpisy także w kolejne soboty kwietnia

Przedstawiciele KOD będą zbierali podpisy także w kolejne soboty kwietnia

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

W sobotę (23.04) Komitet Obrony Demokracji zaprasza na spotkanie. W programie: zbieranie podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, spotkanie z Klaudią Jachirą, polityczną satyryczką i performerką.
KOD zaprasza 23 kwietnia o godzinie 12.00. Oprócz zbierania podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, odbędzie się spotkanie z Klaudią Jachirą, polityczną satyryczką i performerką.
— Absolwentka PWST w Krakowie, Klaudia Jachira określana jest mianem politycznej satyryczki i performerki. Spotkacie państwo również Krzysztofa Łozińskiego, inicjatora i pomysłodawcę powstania społecznego ruchu, jakim jest Komitet Obrony Demokracji, znanego działacza opozycji antykomunistycznej w okresie PRL oraz pisarza, publicystę i alpinistę — informuje Tadeusz Kawa, koordynator elbląski KOD.

O godz. 17.00 w sali Atrium Hotelu Arbiter KOD zaprasza na program satyryczny Klaudii Jachiry oraz na spotkanie z Krzysztofem Łozińskim. Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Przy okazji #1979974 | 83.6.*.* 21 kwi 2016 21:28

  zróbcie zrzutkę na utrzymanie pociech waszego guru z kitką by odciążyć Fundusz Alimentacyjny. A swoją drogą to jestem ciekawy czy w waszych spędach uczestniczy matka dzieci kijewskiego po tym jak ją potraktował. Czy zły człowiek w co dziennym rodzinnym życiu może być dobrym liderem i przywódcą

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. * #1979723 | 46.112.*.* 21 kwi 2016 13:05

   Wałęsa też wspòłzałożył Solidarność i nic dobrego z tego nie wynikło dla robotnikòw, ktòrzy mu zaufali. Podobnie jest i będzie z t.zw.KOD-em następni chcą zaistnieć w polityce na plecach Polakòw.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)