Bieg na Sześć łap już w sobotę

2016-06-03 12:36:38(ost. akt: 2016-06-03 12:58:39)
To będzie już osiemnasty w Elblągu Bieg na cztery łapy

To będzie już osiemnasty w Elblągu Bieg na cztery łapy

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Kolejny Bieg na Sześć Łap odbędzie się już w najbliższą sobotę. Wspólny spacer elblążan z bezdomnymi psami ze schroniska rozpocznie się o godz. 10.
— Będzie to doskonała okazja do aktywnego rozpoczęcia weekendu w pięknych i gościnnych progach elbląskiej Bażantarni. Tematem przewodnim najbliższej edycji będzie Dzień Dziecka, w związku z czym organizatorzy przygotują dla najmłodszych przyjaciół zwierząt ciekawe atrakcje — zachęcają organizatorzy.

Bieg na Sześć Łap to akcja, której celem jest popularyzacja aktywności na świeżym powietrzu, a także promocja adopcji bezdomnych zwierząt z elbląskiego schroniska.
— Pierwszy bieg odbył się w naszym mieście w październiku 2014 roku. Od tego czasu inicjatywa cieszy się coraz większą popularnością. W najbliższą sobotę miłośnicy czworonogów i aktywności fizycznej spotkają się już po raz 18. Dla bezdomnych psów każda okazja do kontaktu z człowiekiem i spaceru jest ogromnym przeżyciem — zachęcają organizatorzy.

Zapisy chętnych przyjmowane są drogą mailową pod adresem: 6lapelblag@gmail.com lub w wiadomości na facebookowym profilu akcji tutaj

Obrazek w tresci