Zakrzewo zaprasza na festyn i dzień sąsiada

2016-06-07 16:50:34(ost. akt: 2016-06-07 15:58:47)
W czasie festynu na dzieci czekało wiele atrakcji

W czasie festynu na dzieci czekało wiele atrakcji

Autor zdjęcia: SM Zakrzewo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” zaprasza nie tylko najmłodszych mieszkańców w najbliższą sobotę (11 czerwca) na festyn z okazji dnia dziecka oraz Dzień Sąsiada.
Podobnie jak w latach ubiegłych Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo” organizuje dla najmłodszych mieszkańców osiedla Zawada Festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w sobotę 11 czerwca 2016 r. w godz. 11 - 14 na boisku i terenach zielonych przy ul. Kasprzaka.
Organizatorzy przygotowali na ten wyjątkowy dzień szereg bezpłatnych atrakcji i niespodzianek dla wszystkich dzieci. Będą to między innymi: dmuchane zjeżdżalnie dla starszych i młodszych dzieci, trampoliny Eurobungee, tor przeszkód komandosa. Dla milusińskich przygotowano również 12 stacji sportowo-rekreacyjno-zabawowych, malowanie twarzy, kącik malucha i inne. Oprócz tego pokaz sprzętu interwencyjnego oraz indywidualnego wyposażenia żołnierza Żandarmerii Wojskowej.

W tym samym dniu i w tym samym miejscu, w godzinach 16 – 20, odbędzie się Festyn z okazji Dnia Sąsiada zorganizowany także przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Zakrzewo”. W programie przewidziano między innymi: bezpłatne pomiary poziomu cukru i cholesterolu, ciśnienia tętniczego, edukację zdrowotną i obliczanie BMI (waga, wzrost), zabiegi pielęgnacyjne dłoni, makijaże. Poza tym loterię fantową, konkursy i zabawy sąsiedzkie, występy zaprzyjaźnionych zespołów artystycznych, zabawę taneczną „pod chmurką” przy zespole muzycznym i wiele innych atrakcji. Na strudzonych zabawą czekać będzie pyszna darmowa grochówka, kawa, herbata oraz chleb ze smalcem.

W godz. 11-12 czynna będzie na kortach przy ul. Kasprzaka wystawa zdjęć z bieżącej działalności społecznej, oświatowej i kulturalnej SM „Zakrzewo”.

W razie deszczu impreza odbędzie się w innym terminie.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Pozdrawiam. Danuta Andrzejewska

Źródło: Dziennik Elbląski