Wszyscy trzymamy kciuki za naszych! Jaki będzie wynik? [sonda]

2016-06-30 07:00:00(ost. akt: 2016-06-30 07:25:46)
Od lewej: Marek Halicki z żoną Krystyną i wnuczką Natalią oraz Beata Mierzejewska z córką Karoliną Zygmańską

Od lewej: Marek Halicki z żoną Krystyną i wnuczką Natalią oraz Beata Mierzejewska z córką Karoliną Zygmańską

Dzisiaj polscy piłkarze zmierzą się z Portugalią w meczu 1/4 finału mistrzostw Europy. — Myślę, że wygramy 2:0 — mówi Marek Halicki, którego spotkaliśmy na elbląskiej starówce. A jaki wynik Ty typujesz?
— Oczywiście, że będę oglądał mecz i kibicował biało-czerwonym — zapewnia pan Marek Halicki, którego spotkaliśmy z żoną Krystyną i wnuczką Natalią na Starym Mieście w Elblągu. — Jestem pewny, że wygramy. Ronaldo już raz występował w Warszawie, tak go przykryli, że w ogóle sobie nie pograł. Teraz też mu Pazdan stanie za plecami. Myślę, że będzie 2:0. Oglądamy mecze polskiej reprezentacji od początku. Chyba najlepiej wypadliśmy w pierwszym, tym z Irlandią Północną. To był najsolidniejszy mecz. Z Niemcami też dobrze zagraliśmy, po przyjacielsku. Obyśmy się tylko z nimi w finale nie spotkali, co patrząc na "drabinkę" wydaje się całkiem możliwe.
— Tak może być, na razie myślimy o meczu z Portugalią. Wygrają nasi, tak myślę — dodaje pani Krystyna.

Dobrej myśli jest również Beata Mierzejewska, którą spotkaliśmy z z córką Karoliną Zygmańską.
— Mieszkamy w Poznaniu, ale w Elblągu jesteśmy na wakacjach — powiedziała nam pani Beata. — Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy kibicowały polskiej reprezentacji. Tutaj mamy rodzinę, więc na pewno w ich towarzystwie, obejrzymy dzisiejszy mecz. Oglądałam też wszystkie poprzednie. Pierwszy raz odkąd pamiętam mogłam być dumna z osiągnięć naszej drużyny. To fantastyczne, jakby wygrali teraz z Portugalią to już w ogóle byłoby super. Obstawiamy wynik 1:0.

Kto wygra mecz? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie, która zakończy się o godz. 21.
Kto wygra mecz 1/4 finału mistrzostw Europy Polska — Portugalia?
Polska
84%
Portugalia
16%