50-latka zgubiła się w lesie na spacerze. Odnaleziona przez leśniczych

2016-06-29 14:40:35(ost. akt: 2016-06-29 14:40:16)

Autor zdjęcia: Nadleśnictwo Elbląg

We wtorek (28 czerwca) z lasu koło Kamionka Wielkiego na policję zadzwoniła 50-latka z prośbą o odnalezienie jej w lesie. Korzystając z pięknej pogody wybrała się na spacer w znajomym sobie terenie, ale niestety straciła zupełnie orientację.
We wtorek około godz. 14 na policję zatelefonowała kobieta z prośbą o odnalezienie. Korzystając z ładnej pogody, około 50-letnia kobieta postanowiła udać się na spacer po lesie. Skierowała się w okolice Kamionka Wielkiego, gdzie niejednokrotnie już spacerowała. Nieszczęśliwie jednak pogubiła drogę i znalazła się w miejscu, z którego nie była w stanie wrócić do samochodu. Policja po telefonie od kobiety skontaktowała się z leśniczym leśnictwa Jagodno w Nadleśnictwie Elbląg. Kierując się opisem miejsca podanym przez spacerowiczkę, leśniczy skierował grupę poszukiwawcza w odpowiednie miejsce. Kobieta szybko została odnaleziona i odwieziona do samochodu.


Nadleśnictwo Elbląg

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. krzroy #2018776 | 81.190.*.* 29 cze 2016 23:21

    Do powyższych, zawartych w artykule porad, dodam jeszcze jedną: Jest tak aplikacja na smartfona - Endomondo. Wychodzę z samochodu i włączam Endomondo. Aplikacja rejestruje między innymi przebytą odległość oraz rysuje mapę mojego marszu. Jeżeli mam problem z powrotem do miejsca startu - wystarczy zajrzeć do smartfona i już wiadomo w którą stronę trzeba iść. Nie ma mowy żeby zabłądzić w zupełnie nieznanym lesie czy mieście. Sam stosuję często, polecam!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)