Akcja funkcjonariuszy CBŚ w Starym Cieszynie [zdjęcia]

2016-07-06 22:23:16(ost. akt: 2016-07-06 22:38:39)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Sceny jak z dobrego filmu sensacyjnego rozegrały się w środę po południu w Starym Cieszynie, niewielkiej wsi leżącej w gminie Godkowo. Podczas akcji z udziałem funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego padły strzały. Odnaleziono także motocykle, które prawdopodobnie skradziono w Olsztynie.
Stary Cieszyn to niewielka, leżąca na uboczu wieś, około pięć kilometrów od drogi wojewódzkiej Pasłęk-Orneta. Żyje tu raptem kilka rodzin. W środę rozegrały się tutaj sceny niczym dobrego filmu sensacyjnego. A to za sprawą akcji z udziałem funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego.

Wszystko zaczęło się około godz. 13, gdy na teren posesji wkroczyli policjanci z CBŚ. Jak udało się nam dowiedzieć, podczas zatrzymania jeden z mężczyzn stawiał opór - wtedy padły przynajmniej dwa strzały. Na miejsce przyjechało także pogotowie ratunkowe.

Na terenie posesji znaleziono motocykle. Istnieje podejrzenie, że pochodzą z kradzieży, do której doszło w Olsztynie.
- Faktycznie otrzymaliśmy taką informację o odnalezieniu motocykli. W drodze na miejsce są nasi policjanci, którzy sprawdzą czy pochodzą one z kradzieży, do której doszło w Olsztynie - powiedział nam około godz. 18 podkom. Krzysztof Wasyńczuk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Do kradzieży w Olsztynie 19 motocykli doszło w nocy z 30 czerwca na 1 lipca. W trakcie ćwierćfinałowego meczu między Polską a Portugalią ze sklepu zniknęło 19 fabrycznie nowych motocykli.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. qwe #2022801 | 83.3.*.* 7 lip 2016 09:07

    dwa strzały...."w jak dobrym filmie sensacyjnym"....nic dodać nic ująć

    odpowiedz na ten komentarz