Rozbójnicy będą rozrabiać w cyrkowym miasteczku

2016-08-18 18:38:09(ost. akt: 2016-08-18 18:41:51)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Tym razem Rozbójnicy zaprosili do siebie Billa i wspólnie z nim będą rozrabiać w mieście. Nie tylko wykonają arcymistrzowskie show, ale też zaproszą na warsztaty do cyrkowego miasteczka.
Panie i Panowie, przywitajcie brawami Billa Bombadilla! Czy jesteście gotowi na wejście do magicznego świata żonglerki, akrobatyki , pantomimy i oryginalnych gagów? Tylko ostrożnie, bo to rozbójnicka jazda bez trzymanki – Bill Bombadill sprawi, że będziecie pękać ze śmiechu, a potem przecierać oczy ze zdumienia. Bill nie pozwoli, byście stali bezczynnie – bez pardonu wciągnie zbójnickich gości w dialog ale też wyciągnie na scenę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

To jednak nie wszystko, bowiem po spektaklu Bill razem z rozbójnikami wciągnie uczestników do niepowtarzalnego świata cyrku zaaranżowanego na szarej, zwykłej ulicy. Będą gigantyczne bańki mydlane, warsztaty żonglerki, diabolo czy kręcenia talerzami cyrkowymi. Będzie moc atrakcji i sto beczek śmiechu!

Kolejne zbójnickie spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia o godz. 15 Przed Ratuszem Staromiesjkim. W razie niepogody rozbójnicy przeniosą się do Ratusza Staromiejskiego.
Projekt „Rozbójnicy na ulicy” realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną IDEA przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg.
Organizatorzy

Źródło: Dziennik Elbląski