Wtorek, 27 września 2022. imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Dla rodziców, uczniów i nauczycieli. Sportowy piknik w Gimnazjum nr 2 [zdjęcia]

2016-09-23 17:57:27 (ost. akt: 2016-09-23 18:08:43)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Można było sprawdzić swoją celność, koordynację i kondycję, bo przecież "sport to zdrowie, uświadom to sobie". Przede wszystkim to jednak była okazja do tego, żeby uczniowie i ich rodzice poznali się lepiej z nauczycielami. Festyn sportowo-rekreacyjny "Z energią w nowym rok szkolny" odbył się w piątek w Gimnazjum nr 2 przy ul. Robotniczej w Elblągu.

Przejść po linie rozwieszonej między drzewami, utrzymać równowagę leżąc na dmuchanej piłce, popisać się celnością rzucając lotkami do tarczy czy podkową. To tylko część zadań, jakie czekała na uczestników festynu w Gimnazjum nr 2 w Elblągu.
— Zabawa trwała prawie cztery godziny. Przede wszystkim chcieliśmy, żeby to była okazja nie tylko do aktywnego spędzenia piątkowego popołudnia, ale także do integracji rodziców, uczniów i nauczycieli — mówi Tomasz Wiercioch, jeden z nauczycieli szkoły przy ul. Robotniczej. — Zadbaliśmy również o to, żeby można było się posilić, były także konkursy z nagrodami, pokazy samoobrony oraz coraz popularniejszej zumby, Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.