Krewki staruszek zatrzymany. Rozbił muszlę klozetową i zalał sąsiadów

2016-10-21 13:36:57(ost. akt: 2016-10-21 13:43:19)
Policjantów o tym, że w mieszkaniu przy ul. Placu Wolności dzieje się coś niepokojącego powiadomili mieszkańcy. Z zajmowanego przez 78-letniego mężczyznę mieszkania dochodziły odgłosy demolowania.
— Gdy policjanci przyjechali na miejsce, to okazało się, że 78-letni mężczyzna jest agresywny. Wymachuje rękoma, przeklina, a przy tym jest pijany. Chwilę wcześniej własnoręcznie rozbił muszę klozetową w mieszkaniu, zalewając przy tym sufit w mieszkaniach poniżej — informuje podkomisarz Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Jak na miejscu ustalili policjanci, to nie było pierwsze tego typu zachowanie 78-latka.
— Mężczyzna miał notorycznie się upijać i demolować mieszkanie. Wcześniej nieprawidłowo użytkował piecyk gazowy i przedstawiciel wspólnoty mieszkaniowej odłączył mu wodę. 78-latek w czasie policyjnej interwencji nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego zniszczył instalację sanitarną. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie z powodu stwarzania zagrożenia dla zdrowia i życia innych osób — dodaje podkom. Nowacki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Miał pierdnąć a się zesrał #2094032 | 188.146.*.* 21 paź 2016 14:54

    "— Mężczyzna miał notorycznie się upijać i demolować mieszkanie." A skąd wiecie co zamierzał (miał) notorycznie robić ? Jak już to: — Mężczyzna notorycznie upijał się i demolował mieszkanie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz