Piątek pod znakiem post rocka

2016-10-25 19:15:27(ost. akt: 2016-10-25 18:08:28)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Zaczynali w Elblągu, teraz stawiani są wśród najlepszych polskich zespołów postrockowych. W piątek 28 października prezentując materiał z nadchodzącej płyty koncert w klubie Mjazzga zagrają Sounds Like The End Of The World z przyjaciółmi z grupy [::].
Mjazzga dwukrotnie już gościła muzyków grupy SLTEOTW. Ich koncerty są faktycznie żywiołowe i wypełnione ekspresyjnym wykonaniem świetnych kompozycji. Mimo, że to muzyka instrumentalna, słuchacze nie czują braku jakiegokolwiek elementu w ich muzycznej układance. Przekonali do swojej wizji odbiorców nie tylko polskich, ale i wielu zagranicznych klubów.

Sounds Like The End Of The World to gdański, pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W marcu 2013 grupa wydała EP-kę "It All Starts Here". 6-go maja 2014 ukazał się debiutancki album "Stages of Delusion". Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami jak God is An Astronaut, This Will Destroy You, Long Distance Calling, Sleepmakeswaves, Tides From Nebula, Obscure Sphinx, Besides, Coma, Lipali, Tune czy DispersE. Dzięki swojej aktywności koncertowej oraz dobrze przyjętej płycie Sounds Like The End Of The World jest często wymieniany w mediach jako czołowa polska siła instrumentalna. Obecnie zespół skończył nagrywać materiał na swój drugi krążek. Wydanie albumu planowane jest wiosną 2017r.

Przed chłopakami z SLTEOTW zaprezentuje się grupa [::] (four dots).

[::] to twór, który powstał w 2012, założony przez Bartosza Badacza (ex Obscure Sphinx), Jerzego Roberta Chodkowskiego (ex Phobh) oraz Kamila Stankiewicza. W roku 2014 nagrali płytę "aux::in". W roku 2015 ich drogi z Bartoszem Badaczem rozeszły się, a jego miejsce w charakterze gitarzysty zajął Wiktor Jarawka (Oneiric).

Mjazzga, piątek 28 października, godz. 20.15
Bilety w cenie 10 zł przed i 15 zł w dniu koncertu

Źródło: Dziennik Elbląski