Wyrodny wnuczek. Wpadł w szał i dotkliwie pobił 70-letnią babcię

2016-11-03 08:59:52(ost. akt: 2016-11-03 09:02:49)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Policjanci z Elbląga zatrzymali agresywnego 26-latka, który dotkliwie pobił swoją 70-letnią babcię. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna dostał ataku szału, który spowodowały narkotyki i dopalacze. Niewykluczone, że trafi do więziennego oddziału psychiatrycznego. Za uszkodzenie ciała grozi mu kara do 5 lat więzienia.
W środę (02.11) po południu funkcjonariusze interweniowali w jednym z mieszkań na ulicy Browarnej w Elblągu. Tam zatrzymali 26-latka, który pobił swoją 70-letnią babkę. Kobieta miała zasinienia pod oczami i ogólne obrażenia na całym ciele.
— Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna pobił ją 1 listopada, a pokrzywdzona zgłosiła to dzień później. Ta zwłoka wynikała z obawy przed wnukiem, który po pobiciu groził kobiecie i uniemożliwiał kontakt telefoniczny z rodziną i policją. Pokrzywdzona wyszła z domu, dopiero jak wnuk zasnął. Trafiła pod opiekę rodziny i całą sytuacje zgłosiła stróżom prawa — relacjonuj Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci zatrzymali 26-latka w mieszkaniu.
— Przyznał się policjantom i powiedział, że … babka go denerwowała. Mężczyzna zostanie zbadany przez psychiatrę i odpowie za uszkodzenie ciała. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Wcześniej miał problemy z narkotykami i dopalaczami. Próbował się leczyć — dodaje Jakub Sawicki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Szwagry #2105038 | 109.241.*.* 3 lis 2016 17:17

    O sk...wesyn

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz