środa, 6 lipca 2022. imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Lekkoatletyka dla każdego. Mikołajkowe zawody w hali [zdjęcia]

2016-12-10 21:54:50 (ost. akt: 2016-12-10 22:07:24)

Autor zdjęcia: nadesłane/UKS Gimpas Pasłęk

Bieg 3x10 metrów, skok w dal obunóż z miejsca oraz rzut autowy piłką lekarską 1-kilogramową. Dla uczniów z klas 5 i 6 dodatkowo bieg na 500 metrów. To konkurencje, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie biorący udział w Mikołajkowych Halowych Zawodach Lekkoatletyka dla Każdego.

Zawody odbyły się w miniony piątek (9.12). Wzięli w nich udział uczestnicy programu Lekkoatletyka dla Każdego oraz zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 przy Zespole Szkół Powszechnych w Pasłęku.
— Rywalizacja odbywała się na zasadzie trójboju. Konkurencje: bieg 3x10m, skok w dal obunóż z miejsca oraz rzut autowy piłką lekarską 1kg. Na zakończenie każdy z uczestników z rąk wicedyrektor Zespołu Szkół Powszechnych Beaty Wypych otrzymał pamiątkowe medale. W drodze losowania uczniowie otrzymali także nagrody rzeczowe ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy "Gimpas" — informuje Piotr Zienkiewicz z UKS Gimpas Pasłęk. — W sprawnym przeprowadzeniu zawodów pomagali uczniowie Gimnazjum nr 2 w Pasłęku. Organizatorem wydarzenia był Ośrodek LDK w Pasłęku oraz dyrekcja Zespołu Szkół Powszechnych.