Okradł 40-latkę w salonie z automatami

2017-01-02 14:18:11(ost. akt: 2017-01-02 14:24:36)

Autor zdjęcia: archiwum policji

W jednym z elbląskich lokali z automatami do gier policja zatrzymała 58-letniego mężczyznę. Jak wynikało ze zgłoszenia, miał on okraść 40-letnię kobietę, która tam zasłabła. Zatrzymany 58-latek trafił do aresztu.
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 58-latkowi, którego zaraz po zdarzeniu zatrzymali policjanci. Interwencja miała miejsce około godziny 4.00 nad ranem. Funkcjonariusze zostali powiadomieni o okradzeniu 40-letniej kobiety. Miało to nastąpić w chwili gdy ta… zasłabła i straciła przytomność. Miejscem całej sytuacji było wnętrze lokalu z automatami do gry.

Gdy funkcjonariusze przyjechali do wspomnianego lokalu jeden z przebywających tam mężczyzn na widok patrolu zaczął niespokojnie się zachowywać. Policjanci wylegitymowali go i przeszukali. Wtedy okazało się, że ma on przy sobie przedmioty należące do okradzionej kobiety. Był to portfel, dowód osobisty i telefon komórkowy. Funkcjonariusze zatrzymali 58-latka. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski