Zespół Szkół nr 1 zagrał z orkiestrą

2017-01-15 18:06:45(ost. akt: 2017-01-15 18:18:03)

Autor zdjęcia: ZS nr 1 w Elblągu

Pomoc potrzebującym nie jest obca uczniom, rodzicom i nauczycielom Zespołu Szkół nr 1. Jak co roku zorganizowaliśmy wielką imprezę, aby otworzyć serca i wspomóc szczytny cel, jakim jest zbieranie pieniędzy na sprzęt medyczny ratujący życie dzieciom i seniorom.

Pomysłów na zbieranie pieniędzy było bez liku. Różnorodne, barwne, przyciągające wzrok stanowiska z loterią fantową, pysznościami nie tylko w kawiarence, świeżo wyciskanymi sokami, zdrowymi sałatkami, pachnącym chlebem ze smalcem i ogórkiem, pieczonymi na bieżąco goframi nie dawały przejść obojętnie licznie odwiedzającym nas gościom.

Nie sposób było się również oprzeć chęci wyruszenia na wirtualny spacer po przedwojennym Elblągu, zrobienia zdjęć z „Gwiazdami”, Teletubisiami lub w przebraniu, zaśpiewania karaoke czy spróbowania sił w grach on-line. Dla poprawienia urody można było skorzystać z manicure’u, wystylizować fryzurę, zrobić tatuaż lub pomalować „buźkę”.

W tym samym czasie na przygotowanej w auli scenie wiele się działo. Pokazy tańca, karate, śpiew, licytacja różnych rzeczy sprawiły, że czas mijał szybko. Niewątpliwą atrakcją był występ iluzjonisty, który przeniósł małych i dużych w świat magii.
Biliśmy także rekord w długości dziergania szalika. Chętni mogli wykazać się umiejętnością robienia na drutach.

Rodzice, uczniowie, absolwenci, nauczyciele i sympatycy szkoły doskonale się bawiąc, zebrali 10 006,68 zł. Dziękujemy wszystkim za hojność i zaangażowanie w przeprowadzeniu akcji.
Siema do przyszłego roku!
ZS nr 1 w Elblągu

Źródło: Artykuł internauty