WOŚP zagrała w SP 19. Licytacje, występy, słodkości i pyszna grochówka [film, zdjęcia]

2017-01-17 10:57:01(ost. akt: 2017-01-17 11:07:50)

Autor zdjęcia: nadesłane/SP 19 w Elblągu

Około 6 tysięcy złotych zebrano w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu podczas 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
— Atmosfera, pomimo mroźnej pogody, była w naszym dziewiętnastkowym sztabiku bardzo gorąca, a nasi przyjaciele otworzyli swoje serca i portfele aktywnie uczestnicząc w naszej akcji — informuje Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu. — Jak co roku zapewniliśmy naszym gościom moc atrakcji. Występy uczniów przeplatane były aukcjami.

Goście chętnie licytowali różne przedmioty, a największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście gadżety WOŚP, bilety wstępu do teatru, pufy, autografy sportowców, a także karnety do salonu optycznego oraz salonów piękności, zakładów fryzjerskich i na zajęcia squasha. Swoich amatorów znalazły również, przyniesione przez dzieci, pluszaki, gry i inne zabawki. Strzałem w dziesiątkę okazała się loteria fantowa.

Najmłodsi uczniowie pokazali swój talent w występach wokalnych, instrumentalnych oraz tanecznych. Gromkie brawa za piękny występ należą się również dla Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Destination.
— W czasie grania Orkiestry otwarta była kawiarenka, w której w błyskawicznym tempie rozchodziły się słodkości upieczone przez mamy naszych uczniów. Hitem okazały się również kanapki z domowym smalcem i ogórki kiszone. Nie zawiódł także kucharz, który w tym roku serwował pyszną grochówkę — dodają organizatorzy.

WOŚP w SP 19 Elbląg - tutaj wylicytować można było m.in. plakat Olimpii Elbląg