Wynosił ze sklepu telewizory przy kasach udając klienta

2017-01-23 13:11:05(ost. akt: 2017-01-23 13:12:27)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Telewizor 24 calowy, dwa telewizory 32 calowe oraz konsolę do gier - to wszystko przedmioty, które wyniósł z samoobsługowego sklepu z elektroniką 29-letni mieszkaniec Elbląga.
29-letni Bartosz B. jest znany policjantom i był już wcześniej karany za kradzieże. Mężczyzna upatrzył sobie w szczególności sklepy samoobsługowe ze sprzętem elektronicznym.

Udając klienta, który kupił towar wynosił skradzione przedmioty nie ukrywając ich nawet. W ten sposób przez linie kas wyniósł m.in. trzy telewizory, z których dwa największe miały po 32 cale a także konsolę do gier. Skradziony towar sprzedawał dużo poniżej wartości.

Policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieżach i byli w sklepie gdy 29-latek po raz kolejny przyszedł na „zakupy” i obserwował ochronę sklepu.

Funkcjonariusze zatrzymali go w trakcie tej obserwacji czego zupełnie się nie spodziewał. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał 4 zarzuty kradzieży. Teraz jego sprawa trafi do sądu. Za kradzieże może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Informacja KMP w Elblągu


Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. muq #2169138 | 31.179.*.* 27 sty 2017 13:10

    Gdzie to było? W media expert na teatralnej to raczej by nie przeszło. Często tam chodzę i załoga wygląda na bardzo ogarniętą.

    odpowiedz na ten komentarz