Pokrzywa, suszone jabłka, dzika róża. Podejrzewają, że z tego robił dopalacze

2017-02-27 17:09:17(ost. akt: 2017-02-27 17:19:45)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Policjanci kryminalni z Elbląga zatrzymali 22-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczyli 25 gramów amfetaminy i półprodukty do tworzenia tzw. dopalaczy. Śledczy dokładnie badają zabezpieczone substancje, wśród których znalazły się, między innymi: suszone jabłka, pokrzywa i dzika róża.
— 22-latek został zatrzymany w miniony piątek w centrum Elbląga. W sobotę usłyszał zarzut posiadania narkotyków. W samochodzie i w mieszkaniu, które zajmował przy ulicy Marymonckiej, policjanci zabezpieczyli ponad kilogram suszonych ziół i owoców, które mogły służyć do produkcji dopalaczy — informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Oprócz suszu policjanci znaleźli także prawdziwe narkotyki. Była to poporcjowana amfetamina (25 gramów). Zabezpieczyli także wagę elektroniczną oraz moździerz zielarski. 22-latek przyznał się do przedstawionych mu zarzutów, ale odmówił składania wyjaśnień. Sprawa ma charakter rozwojowy, a śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. observer #2191139 | 83.23.*.* 27 lut 2017 18:46

    Zielarz czy chemik?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz