Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

2017-06-22 19:24:47(ost. akt: 2017-06-22 19:36:41)   Artykuł sponsorowany
Drodzy mieszkańcy Elbląga i regionu! Troszczymy się o Państwa zdrowie nieprzerwanie od prawie 30 lat. Naszym priorytetem jest zarówno sukcesywne podnoszenie poziomu naszych usług medycznych, jak i warunków, w jakich są Państwo u nas hospitalizowani.
To właśnie z myślą o naszych Pacjentach szpital się modernizuje, wzbogaca ofertę medyczną, dba o wymianę sprzętu medycznego na nowocześniejszy, umożliwiający lepszą diagnostykę i leczenie.

Cały też czas - jak głosi misja naszej placówki: "Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie problemów zdrowotnych Twoich i Twojej Rodziny".

Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zawsze było i będzie dla nas najważniejsze. Dlatego dzisiaj, z okazji wyjątkowego święta, jakim są dla nas wszystkich obchody Dni Elbląga, pragniemy życzyć Państwu przede wszystkim bezpiecznego świętowania.

Niech czerwcowe święto naszego miasta upłynie Państwu w radosnej atmosferze, niech też będzie dla Państwa wspaniałym i bardzo udanym początkiem nadchodzących wakacji.

Serdecznie Państwa pozdrawiam w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Elżbieta Gelert