Pierwszy taki turniej w te wakacje

2017-07-05 14:09:59(ost. akt: 2017-07-05 14:13:13)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy wakacyjny turniej siatkówki plażowej o puchar prezydenta Elbląga. Chętne zespoły mogą zgłaszać się do najbliższego czwartku. Turniej zostanie rozegrany na boisku Tawerny Tortuga na Starym Mieście.
Plażowa odmiana siatkówki to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych letnich sportów. Ta dyscyplina znajduje coraz więcej zwolenników wśród amatorów zdrowego trybu życia. Także w Elblągu ma swoich miłośników, którzy każdą wolną chwilę spędzają na boisku. W ubiegłym roku zawody cieszyły się dużą popularnością, dlatego siatkarskiej rywalizacji nie mogło zabraknąć także podczas tegorocznych wakacji.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga zapraszają miłośników siatkówki do udziału w turnieju, którego głównym trofeum będzie puchar prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę (9.07). Jest to pierwszy z dwóch turniejów zaplanowanych podczas tegorocznej akcji „Wakacji z MOSiR-em”. W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku, 6 lipca, do godz. 23:59 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila należy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników) oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. Ilość drużyn jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zawodach jest bezpłatny. Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się na kwadrans przed zawodami.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #2279598 | 109.241.*.* 5 lip 2017 19:36

    A prezydent się nie wstydzi, że w takich warunkach grają siatkarze? Wstyd Panie prezydencie, że nie potrafi Pan im zapewnić boiska w odpowiednim miejscu a kibicom warunków do kibicowania. Halo prezydencie jesteś tam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz