Śmierć 46-latka w mieszkaniu na Wiejskiej. Są pierwsze ustalenia śledczych

2017-07-06 15:01:27(ost. akt: 2017-07-06 15:24:39)

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Do śmierci 46-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono we wtorek w mieszkaniu przy ul. Wiejskiej, nie przyczyniły się osoby trzecie. Takie są wstępne ustalenia biegłych. Policja zwolniła zatrzymanych do wyjaśnienia dwóch mężczyzn.
Znane są już wstępne wyniki sekcji zwłok 46-letniego mężczyzna.
— Według wstępnych ustaleń biegłych do śmierci 46-latka nie przyczyniły się osoby trzecie — powiedział nam Jarosław Żelazek, szef Prokuratury Rejonowej w Elblągu.

Przyczyną śmierci była najprawdopodobniej choroba. Te przypuszczenia potwierdzą jednak dokładniejsze badania, na wyniki których trzeba jeszcze poczekać.

Ciało 46-latka została odnalezione w mieszkaniu przy ul. Wiejskiej w miniony wtorek (4.06). O zdarzeniu służby zostały powiadomione około godz. 7 przez 40-letniego mężczyznę, który przebywał w mieszkaniu. Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia dwie osoby, które były w lokalu: zgłaszającego oraz 41-latka. Jak informowała policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że cała trójka piła tam alkohol

Obaj mężczyźni zostali zwolnieni do domów.
— Obecnie nie ma żadnych podstaw do tego, by przedstawić komuś zarzuty w tej sprawie — mówi prokurator Żelazek, dodając, że postępowanie w tej sprawie trwa nadal.
AKT

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ilka #2280494 | 109.241.*.* 7 lip 2017 00:45

    Chhłopaki nie zauważyli, że ich towarzysz ma już dość........straszne to, młodzi ludzie...........

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz