Kram Golf Cup po raz czwarty. Wielkie emocje, dobra zabawa i szczytny cel

2017-07-07 14:21:06(ost. akt: 2017-07-07 14:38:16)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Wielkimi krokami zbliża się czwarta edycja charytatywnego turnieju golfowego Kram Golf Cup. Wielkie emocje, dobra zabawa i szczytny cel niesienia pomocy. To wszystko już 15 lipca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku. Początek o godz. 10.
Jak co roku turniejowi Kram Golf Cup przyświeca szczytny cel — tym razem pomocy potrzebuje Lenka i Agatka. Lenka urodziła się 9 czerwca 2014 r. z wieloma schorzeniami, m.in. z wadą wrodzoną ośrodkowego układu nerwowego, wadą serca, wiotkością uogólnioną, oczopląsem, a także powiększonym obwodem głowy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie rehabilitacji oraz kupno leków.

Agatka urodziła się ze złożoną wadą serca tzw. „skrajna tetralogia Fallota” z krążeniem pobocznym i hipoplastycznymi tętnicami. Przeszła już dwie operacje w klinice Bambino Gesu w Rzymie. Przed nią kolejny zabieg, którego koszt wynosi 31 tysięcy euro.

— Dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji, m.in. akademię golfa, gdzie pod okiem profesjonalnego trenera będzie można zgłębić tajniki gry w golfa, a także spotkanie z drużyną szczypiornistek Kram Start Elbląg z nowym składem na sezon 2017/2018. Każdy z gości będzie miał także szansę wygrać nagrodę pieniężną w konkursie Hole In One Open i Close to the Pin Open — informują organizatorzy.

Zapisy do turnieju przyjmowane są do 14 lipca pod nr tel. 662-227-128 lub mailowo golf@kram-sa.pl