Ruszyli z pomocą rodzinie z podtopionego domu [zdjęcia]

2017-11-02 13:08:32(ost. akt: 2017-11-02 13:16:33)

Autor zdjęcia: OSP w Krzewsku

Strażacy ochotnicy z Krzewska zostali w czwartek wysłani do Nowego Dolna (gmina Markusy), by udzielić pomocy rodzinie, której dom został zalany przez wodę.
Strażacy ochotnicy z Krzewska zabrali na akcję m.in. łódź hybrydową, niezbędną do dotarcia do zalanych gospodarstw.
— Powodzianom-starszym ludziom, którzy, ze względu na silne przywiązanie do swojego domu, nie zdecydowali się na ewakuację zostały dostarczone leki oraz prowiant. Nasza jednostka piąty dzień pozostaje w akcji— informuje OSP Krzewsk.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. takiego wała! #2373662 | 91.193.*.* 13 lis 2017 20:08

    powódź nam nie grozi !! mamy , wreszcie, wspaniałe zbiorniki retencyjne, nowe wały przeciwpowodziowe Na terenach zalewowych, nikt nie mieszka, ci, którzy tam mieszkali, dostali domy i ziemię, gdzie indziej.Nawet cofka na rzekach jest nam niegroźna.Na wszystkich rzekach wpływających do Bałtyku,niejaki ryży kazał zbudować zamykane bramy przeciwzalewowe, podobne do tych w Rotterdamie i na Tamizie, ale dużo od nich nowocześniejsze. Tenże ryży, znany twórca "zielonej wyspy", wraz z przydupasami razem sypali, owe wały, przez 7 lat! Różne kanały telewizyjne pokazywały go ,jak w krawacie i eleganckim garniturze biega po wałach i "pali głupa".Wreszcie mamy wały przeciwpowodziowe których nie musimy się wstydzić, przeciwnie, możemy być z nich dumni! Nawet Amerykanie, co rusz, przyjeżdżają do Polski, obejrzeć, owe wały, sami będą takie budować na Mississippi!! Ponadto, jak powszechnie wiadomo, mamy najwybitniejszego na świecie fachowca do walki z powodzią, niejakie cimoszątko!!

    odpowiedz na ten komentarz