MotoMikołaje odwiedziły dzieci w elbląskich szpitalach [zdjęcia]

2017-12-06 19:14:38(ost. akt: 2017-12-06 20:02:46)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

MotoMikołaje z prezentami odwiedziły w środę dzieci w elbląskich szpitalach przy ul. Żeromskiego i Królewieckiej. Wszędzie reakcje małych pacjentów były podobne: zaskoczenie, olbrzymie uśmiechy i radość z prezentów.
Od kilku lat tradycją jest, że 6 grudnia motocykliści z grupy Moto Team Elbląg odwiedzają dzieci w elbląskich szpitalach - oczywiście z prezentami. W tym roku dla małych pacjentów MotoMikołaje miały pluszaki oraz słodycze. Reakcje dzieci wszędzie były podobne: zaskoczenie, olbrzymie uśmiechy i radość z prezentów.

Grono osób, które w ten sposób chcą pomagać chorym dzieciom, rośnie. Do akcji w tym roku dołączyli żołnierze z 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku.
— Doszliśmy do wniosku, że to bardzo fajna akcja i warto wziąć w niej udział — mówi Ireneusz Krajewski. — Dzieci są bardzo zadowolone, gdy je odwiedzamy. Myślę, że to właśnie ich uśmiechy napędzają wszystkich do dalszego działania i organizowania kolejnych akcji. I życzymy dzieciom jak najszybszego powrotu do zdrowia.

To jeszcze nie koniec działań MotoMikołajów. Już w najbliższą niedzielę, również z prezentami, zajadą do dzieci, które znajdują się w szpitalu w Malborku.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Super akcja #2393086 | 46.112.*.* 7 gru 2017 23:08

    A tak wyglądał finał akcji #MotoMikołaje 2017 na rynku w łódzkiej Manufakturze https://youtu.be/E11Hr5f0vLo zapraszamy do obejrzenia filmu na naszym kanale a jeśli się spodobało będziemy wdzięczni za kciuk w górę i subskrypcję. #Moto #Mikołaje #2017 #Łódź #Manufaktura

    odpowiedz na ten komentarz