Otwórz serce dla zwierzaków ze schroniska w Elblągu

2017-12-12 15:00:15(ost. akt: 2017-12-12 15:01:17)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podczas nadchodzących Świątecznych Spotkań Elblążan będzie możliwość wsparcia podopiecznych elbląskiego schroniska dla zwierząt, które opiekując się bezdomnymi czworonogami bardzo liczy na pomoc ludzi dobrego serca.
W akcję, oprócz pracowników schroniska i Urzędu Miejskiego, zaangażowali się uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do specjalnie oznakowanego namiotu elblążanie będą mogli przynieść niepotrzebne w domu koce, narzuty, swetry bawełniane podkoszulki, smycze, obroże i mokrą karmę. Wszystkie te rzeczy pozwolą zwierzętom przetrwać zimę w lepszych warunkach i zachować dobrą kondycję.

Każdy, kto przyniesie do namiotu takie przedmioty, weźmie udział w losowaniu ciekawych nagród (wielkoformatowe kalendarze, zestawy herbaciane, plecaczki, smycze, kubki, płyty z kolędami). Elblążanie, którzy zechcą schronisko wesprzeć finansowo będą mogli wrzucić datek do puszki lub zakupić specjalny gadżet. Całość zbiórki pieniężnej zostanie przeznaczona na poprawę warunków bytowych zwierząt z naszego schroniska.

Elblążan, którym los zwierząt nie jest obojętny i chcieliby wesprzeć schronisko zapraszamy do namiotu rozstawionego przy ul. Stary Rynek w sobotę 16 grudnia, w godz. 11.00 – 19.00.
Informacja UM w Elblągu

Źródło: Dziennik Elbląski