środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wygrała The Voice of Poland. Ukazał się pierwszy teledysk Marty Gałuszewskiej [film, zdjęcia]

2018-01-10 08:24:24 (ost. akt: 2018-01-10 08:42:29)
Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska wygrała ósmą edycję programu "The Voice of Poland" emitowanego w TVP2. W trakcie programu zaprezentowała swój autorski singiel „Nie mów mi nie”. Teraz w internecie ukazał się jej pierwszy teledysk.

Marta Gałuszewska ma 23 lata i pochodzi z Elbląga. Młoda wokalistka ma na koncie sporo osiągnięć. Świeżo upieczona zwyciężczyni ósmej edycji telewizyjnego talent show „The Voice of Poland”. Brała także udział w innych telewizyjnych produkcjach tego typu np. „Must be the Music”. W 2012 r. reprezentowała Elbląg w drużynie Ryszarda Rynkowskiego w programie „Bitwa na głosy” . Drużyna Rynkowskiego zajęła drugie miejsce.

Od najmłodszych lat jej pasją jest muzyka i śpiew. Talent odkryła już w szkole podstawowej. Jako kilkulatka dołączyła do grupy muzycznej „Szalone Małolaty” działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu.

W minioną sobotę Marta Gałuszewska została uhonorowana nagrodą prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.
— Studiuję w Gdańsku, mieszkam trochę teraz w Warszawie, ale jestem z Elbląga, moja rodzina, znajomi są z Elbląga. Wyróżnienie bardzo dużo dla mnie znaczy — mówiła odbierając nagrodę. — Wiem, że Elbląg bardzo mnie wspierał i bardzo to odczułam, jesteście niezastąpieni. Dziękuję mojej rodzinie, która ze mną wytrzymuje. Jest jeszcze jedna osoba, która ze mną wytrzymuje od samego początku, to pan Wojciech Karpiński, od którego zaczęła się muzyka i który wciąż mnie znosi — dodała.

Już podczas trwania "The Voice of Poland" Marta zaprezentowała swój autorski singiel „Nie mów mi nie”. Teraz w internecie ukazał się teledysk z tym utworem. Za jego reżyserię odpowiadał Pascal Pawliszewski, a za zdjęcia Krystian Stępień.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. tigger #2414348 | 83.15.*.* 10 sty 2018 09:26

    Piękny głos! Życzę powodzenia Pani Marcie ! :-)

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz