SP 1 razem z Miss Ziemi Elbląskiej zagrały dla WOŚP [zdjęcia]

2018-01-15 11:05:18(ost. akt: 2018-01-15 11:10:18)

Autor zdjęcia: nadesłane/Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu po raz kolejny zagrała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla przybyłych w miniony piątek (12.01) gości czekało wiele atrakcji.
Głównym punktem imprezy był wywiad oraz sesja zdjęciowa z absolwentką naszej szkoły Pauliną Czartowską, która w ubiegłym roku zdobyła tytuły Miss Ziemi Elbląskiej, Miss Publiczności oraz Miss Queen Of Poland. 

W tym dniu świetlica szkolna zamieniła się w przytulną kawiarenkę, w której rodzice wraz ze swymi pociechami mogli wypić kawę, herbatę oraz spróbować  ciast domowego wypieku. Dla tych co nie przepadają za słodyczami, czekała świeża pajda chleba z domowym smalcem i ogórkiem.

Zabawa przeplatana była mnóstwem atrakcji, m.in.  prowadzone były licytacje, fotobudka, malowanie twarzy, photobox, rękodzieło, loterie fantowe, usługi fryzjerskie. Można było również obejrzeć występ zespołu "Śnieżynki z Jedynki", wylosować wróżbę na 2018 rok oraz szczęśliwe serduszko, wziąć udział w  doświadczeniach przyrodniczo - chemicznych, zagrać rodzinnie w gry planszowe i szachy oraz spróbować swoich sił wokalnych w karaoke. 

W tym roku dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci i nauczycieli przekazaliśmy na WOŚP kwotę 9632,11 zł

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za pomoc w organizowaniu imprezy.
Będziemy grać do końca świata i jeszcze dzień dłużej. Sie ma !!!