Wygraj kolację dla babci i dziadka!

2018-01-17 15:00:00(ost. akt: 2018-01-17 15:44:00)
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Spraw, żeby ten dzień był dla nich niezapomniany. Weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy razem z pizzerią Oliwka w Elblągu. Do wygrania jest kolacja w Oliwce dla dwóch osób.
Już w najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Dziadkowie to znaczące postacie w życiu większości z nas! Często są niezastąpionymi towarzyszami zabaw. Dają wnukom poczucie, że są najważniejsze na świecie, chętnie się z nimi bawią i poświęcają wiele uwagi.

Pomyślałeś już o prezencie dla babci i dziadka? Nie? To mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy razem z pizzerią Oliwka przy ul. Wigilijnej 6-7 w Elblągu. Do wygrania jest kolacja w Oliwce dla dwóch osób, na którą zapraszamy 22 stycznia (poniedziałek).

Znakomite jedzenie, miła obsługa i rodzinna atmosfera w pizzerii Oliwka sprawią, że to będzie niezapomniana kolacja.

By wziąć udział w konkursie należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać życzenia dla dziadków - treść sms to de.kd.życzenia.
Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Na sms-y z życzeniami czekamy do najbliższej niedzieli (21.01) do godz. 12.00. Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Zaproszenie na kolację trafi do autora najciekawszych życzeń. Skontaktujemy się z nim telefonicznie. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.