10-letnia Swietłana oczarowała głosem trenerów w The Voice Kids

2018-01-20 23:13:18(ost. akt: 2018-01-21 15:14:32)

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Swietłana Boguska, 10-letnia elblążanka, swoim niezwykłym wykonaniem piosenki „Opowiadaj mi tak” oczarowała trenerów w telewizyjnym programie "The Voice Kids". Odcinek z jej udziałem został wyemitowany w sobotę w TVP2, a dziewczynka zdecydowała się kontynuować udział w programie w drużynie Edyty Górniak.
W sobotnim odcinku „The Voice Kids” widzowie TVP 2 usłyszeli najwyższy kaliber dziecięcych wokali. A wśród nich była Swietłana Boguska, 10-latka z Elbląga.

Sukienka księżniczki, słowiańska uroda, twarz anioła i delikatny głos. Swietłana Boguska, mieszkanka Elbląga, swoim niezwykłym wykonaniem piosenki „Opowiadaj mi tak” sprawiła, że trenerzy byli pod wielkim wrażeniem.
— Jak to jest możliwe, że ty się tak swobodnie poruszasz po takich dźwiękach i takich tercjach, w takim rytmie i w takiej frazie? To jest po prostu niemożliwe, co Ty robisz. Dla mnie jesteś absolutnym odkryciem tej edycji — zachwycała się Edyta Górniak. — Zaśpiewałaś jeszcze piękniej niż wyglądasz.

Tomson również komplementował profesjonalne wykonanie 10-latki.
— Tak profesjonalnie, że aż zgłupieliśmy — mówił. — Było świetnie. Wszyscy cię chcą do drużyny.

Z kolei kartą przetargową Dawida Kwiatkowskiego był transparent z imieniem dziewczynki, z którym chodził po studio. Finalnie Swietłana zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak.

Chociaż Swietłana ma wiele hobby (jazda konna, czy zajęcia plastyczne), to jednak muzyka jest na pierwszym miejscu i to od urodzenia, a nawet... wcześniej.
— Gdy byłam ze Swietłaną w ciąży, słuchałam bardzo dużo muzyki. To na pewno miało wpływ, że teraz jest tak muzykalna. Po kim odziedziczyła talent? Trudno powiedzieć. Ja również kocham muzykę, gdy byłam dzieckiem śpiewałam w szkolnym chórze — opowiadała nam Swietłana Boguska, mama dziewczynki.

— Gdy miała sześć, czy może siedem miesięcy, to już śpiewała, jeszcze nie umiała dobrze siedzieć, a już coś nuciła. Nawet mamy w rodzinnym archiwum takie nagranie — dodawał Krzysztof Boguski, tata Swietłany.

Marzeniem dziewczynki jest mieć w przyszłości własny zespół.
— Mogłabym wtedy śpiewać, jeździć po świecie, nawet do Ameryki, ale też mogłabym pomagać biednym dzieciom — powiedziała nam. — Lubię śpiewać, prawie nigdy nie mam tremy. Za to mam własny na nią sposób: wychodzę na scenę, wybieram jeden punkt przed sobą, patrzę właśnie w tę stronę, uśmiecham się, zaczynam śpiewać i strach mija.

Teraz pozostaje trzymać kciuki za Swietłanę w programie The Voice Kids!

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Cichy #2423101 | 83.9.*.* 21 sty 2018 20:34

  Na litość boską!kogo obchodzi ta fabryka małp i ten cyrk?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. obserwer #2422963 | 83.242.*.* 21 sty 2018 16:49

   Wreszcie Kamel w swoim żywiole. Mógł się przytulić do babci. A Świetłana rewelacyjna.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. PZ #2422752 | 88.156.*.* 21 sty 2018 10:12

   Durni ludzie, w tv praktycznie nic wartościowego nie zostało, sama rozrywka, pracze mózgów. Ale jajważniejsze że kasa tym na górze się zgadza. Reżyserowane show, branie tego na poważnie to jak uważać że dlaczego ja jest nagrywane na żywo.

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

  3. Harry #2422708 | 93.105.*.* 21 sty 2018 08:57

   Śpiewała dobrze,ale było dzieci naprawdę wyjątkowe,ale trzymam kciuki..powodzenia

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)