Pasażer w rejsowym autobusie z niecodziennym bagażem. Teraz trafił za kratki

2018-03-06 11:08:05(ost. akt: 2018-03-06 11:23:48)

Autor zdjęcia: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Elbląscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostródzie do odbycia kary za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna został zatrzymany podczas interwencji w jednym z mieszkań przy ul. Lubranieckiej w Elblągu. Najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu.
Czytaj e-wydanie W poniedziałek (5.03) po godz. 22 policjanci z prewencji interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Lubranieckiej w Elblągu. Tam wylegitymowali 24-latka.

— Okazało się, że jest poszukiwany przez pomorską policję, co więcej był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostródzie do odbycia kary 1,5 roku za przestępstwa narkotykowe — informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. — Mieszkaniec Sztumu (woj. pomorskie) miał na swoim koncie, m.in. posiadanie narkotyków. W 2015 r., w autobusie rejsowym z Warszawy do Ostródy, przewoził 6,5 litra płynnej amfetaminy oraz kilogram haszyszu.

Jak dodaje Sawicki, mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Z policyjnej celi trafi wprost do zakładu karnego.