Była najdłużej przebywającym psem w schronisku. Gala znalazła nową rodzinę

2018-05-16 07:24:25(ost. akt: 2018-05-16 07:41:45)
Schronisko dla bezdomnych zwierząt znajduje się przy ul. Królewieckiej

Schronisko dla bezdomnych zwierząt znajduje się przy ul. Królewieckiej

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Gala była najdłużej przebywającym psem w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Elblągu. Spędziła tutaj dwanaście lat. Pracownicy placówki poinformowali, że właśnie znalazła nowy dom.
O adopcji Galii pracownicy schroniska dla bezdomnych zwierząt poinformowali na swoim koncie na Facebooku. Jak piszę, to news 2018 roku.
— Po długich 12 latach w schroniskowym kojcu, nowy dom znalazła Gala, która była najdłużej przebywającym w naszym schronisku psem! My osobiście nie możemy wyjść z szoku i podejrzewamy, że długo z tego szoku nie wyjdziemy — napisali. — Po raz kolejny utwierdziliśmy się w przekonaniu, że NIE MA psów "nieadopcyjnych".

W swoim poście pracownicy schroniska podziękowali rodzinie, która adoptowała psa "za ogromne serce" i jak dodali "nie kryją łez wzruszenia".

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Elblągu znajduje się przy ul. Królewieckiej. Na adopcję czekają tutaj nie tylko psy, ale również koty. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej placówki - tutaj. Raz w miesiącu także w papierowym wydaniu "Dziennika Elbląskiego" prezentujemy zwierzęta czekające na nowych, odpowiedzialnych opiekunów.