Jest czwarty kandydat na prezydenta Elbląga. Kukiz15 stawia na Stefana Rembelskiego

2018-08-24 13:10:23(ost. akt: 2018-08-24 15:06:41)

Autor zdjęcia: Od lewej: Stefan Rembelski i Andrzej Kobylarz

Kukiz'15 w piątek przedstawił swojego na prezydenta Elbląga. To Stefan Rembelski, elbląski przedsiębiorca.
Stefan Rembelski już kilkakrotnie, z ramienia różnych partii i ugrupowań, startował na urząd prezydenta Elbląga. W 2002 r. był m.in. liderem komitetu wyborczego “Czysta lista” i kandydatem tego ugrupowania na fotel włodarza miasta. W 2010 r. startował na ten sam urząd z ramienia Socjaldemokracji. Rembelski chciał także zasiadać w Radzie Miejskiej.

W 2014 r. zaangażował się w działalność Elbląskiej Koalicji Obywatelskiej. Wyścig o pracę w elbląskim samorządzie kończył się jednak fiaskiem. Tym razem ma być inaczej.
— Odbyłem wiele rozmów z przedstawicielami Kukiz'15 i posłem Andrzejem Kobylarzem i ostatecznie o mojej decyzji o kandydowaniu przesądził fakt, że stowarzyszenie otworzyło się na zwykłych obywateli, niepartyjnych i niezwiązanych w żaden sposób z polityką. Wystarczy doświadczenie zawodowe, uczciwość, etyka i wrażliwość na sprawy społeczne, aby na listach Kukiz 15 móc się znaleźć — mówi Stefan Rembelski.

Jak ocenia swoje szanse w wyścigu o fotel włodarza miasta?
— Na starcie każdy ma szanse i liczy na to, że pierwszy dobiegnie do mety — krótko podsumował kandydat Kukiz'15.

— Stefan Rembelski już raz startował z naszej listy w wyborach do Sejmu. Wspiera nasze działania, uważam że to najlepszy kandydat na prezydenta Elbląga — mówi poseł Andrzej Kobylarz (Kukiz'15).


Stefan Rembelski urodził się 11 sierpnia 1957 roku w Przedczu na Wielkopolsce. Ma 61 lat. Żonaty, ma dwóch synów. W 1985 r. ukończył Wydział Budowy Maszyn Politechniki Gdańskiej z tytułem inżyniera mechanika. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą.

To czwarty kandydat na stanowisko prezydenta Elbląga. Wcześniej udział w wyborach ogłosili: Michał Missan (Koalicja Obywatelska), Jerzy Wilk (Prawo i Sprawiedliwość) oraz obecnie urzędujący Witold Wróblewski (KWW Witolda Wróblewskiego). Wybory samorządowe odbędą się 21 października.
as

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. uważajcie co robicie #2562781 | 109.241.*.* 24 sie 2018 18:58

    czemu tylko 4 - ja proponuję bez kozery 104 - niech się głosy rozłożą i nikt nie wygra to wtedy powołają komisarza - i Wam dadzą popalić : pomniki Kaczyńskiego na każdym rogu, ulice tylko Kaczyńskiego a PIS wszędzie i zawsze......

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz