Nowa piosenka Marty Gałuszewskiej. Podbije listy przebojów?

2018-09-17 10:41:09(ost. akt: 2018-09-17 10:47:30)
Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Na zakończenie wakacji ukazał się nowy hit pochodzącej z Elbląga piosenkarki Marty Gałuszewskiej pt. "Jeden dzień". To energetyczny kawałek z pozytywnym przekazem dla fanów muzyki młodej wokalistki.
Pochodząca z Elbląga Marta Gałuszewska to zwyciężczyni 8. edycji The Voice of Poland. Młoda wokalistka podbiła muzyczny rynek, dzięki swojemu hitowi "Nie mów mi nie". Całkiem niedawno piosenkarka użyczyła również głosu Kopciuszkowi w animacji "Książę Czaruś".

Pod koniec sierpnia powróciła na muzyczną scenę z nowym hitem w ojczystym języku. Czy piosenka "Jeden dzień" powtórzy sukces pierwszego singla artystki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Utwór „Jeden dzień” powstał we współpracy z nie byle kim, bo ze Sky’em Adamsem. Producent muzyczny stworzył m.in. część utworów na ostatnią płytę Kylie Minogue.

— „Jeden dzień” opowiada o relacji, która się zakończyła, ale z którą chcę się pożegnać, właśnie spędzając ten jeden ostatni dzień razem, w imię tego, co było dobre i piękne. To trochę jak zakończenie lata i wakacji, kiedy marzy nam się ten jeden idealny dzień, zanim wrócimy do swoich obowiązków — mówiła zwyciężczyni „The Voice of Poland” na łamach Radia Zet.

Marta Gałuszewska urodziła się w Elblągu, ma 24 lata. Śpiewu uczyła się w tutejszym Młodzieżowym Domu Kultury. Mieszkała m.in. w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewała na ulicy i w lokalach Trójmiasta i okolic. Kilka lat temu razem z drużyną Ryszarda Rynkowskiego, reprezentującą Elbląg, dotarła aż do finału programu "Bitwa na głosy". Z zespołem The Nowhere próbowała także swoich sił w „Must be the music”. Jest finalistką ostatniej edycji The Voice of Poland. Od tej wygranej jej muzyczna kariera nabrała ogromnego przyspieszenia. Prywatnie kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu.
as

Nowy utwór Marty Gałuszewskiej można usłyszeć tutaj.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. elblążanka #2583765 | 145.237.*.* 19 wrz 2018 12:28

    beznadziejne są te jej piosenki

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. Kit. #2582145 | 109.241.*.* 17 wrz 2018 11:50

    Nuda.

    odpowiedz na ten komentarz