Wygraj voucher na opłacenie kursu na prawo jazdy

2018-09-19 15:34:39(ost. akt: 2018-09-19 15:37:38)

Autor zdjęcia: GO

Jeżeli jesteś uczniem szkoły średniej, masz siedemnaście lub osiemnaście lat i planujesz w najbliższym czasie zostać odpowiedzialnym kierowcą możesz wygrać voucher na opłacenie kursu na prawo jazdy kat.
Możesz wygrać Voucher na opłacenie kursu na prawo jazdy kat. B o wartości 1500 zł. Jest to nagroda dla zwycięzcy konkursu przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum BRD oraz Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie.

Żeby wziąć udział w konkursie należy napisać scenariusz spotu profilaktycznego, a następnie wziąć udział w teście wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym podobnym jak podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B.

— Konkurs jest elementem policyjnych działań o nazwie „Będę odpowiedzialnym kierowcą” — mówi asp. szt. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. — To wspólne przedsięwzięcie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Regionalne Centrum BRD w Olsztynie i Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, w które włącza się Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Częścią tych działań są również zajęcia z uczniami szkół średnich.Dziś omawiane były najważniejsze aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym z uczniami Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do konkursu dostępne są na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Informacja KMP w Elblągu


Źródło: Dziennik Elbląski